AGKlinik Adam Gumkowski


AGKlinik Adam Gumkowski
BIZNES: AGKlinik Adam Gumkowski
ADRES: ul. Kazimierzowska 43
MIEJSCOWOŚĆ: 02-572 Warszawa, Mazowieckie
TELEFON: 22 872 93 73
PLATFORMA: agklinik.com


We współczesnym świecie atrakcyjny i zadbany wygląd jest warunkiem sukcesu zawodowego i towarzyskiego oraz dobrego samopoczucie wielu osób. Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że "ładni mają lepiej", a otoczenie ciągle przypisuje nam cechy wyczytywane z naszych twarzy. Dlatego też nikt dbający o wygląd nie chciałby, aby na jego twarzy malowały się oznaki zmęczenia, starzenia lub choroby. Oprócz twarzy, również sylwetka ma ogromny wpływ na nasz wizerunek. Wiadomo powszechnie, że otyłym osobom przypisuje się takie cechy jak lenistwo czy podatność na choroby. Wielu ludziom zależy na uniknięciu takiej opinii i właśnie do nich kierowana jest oferta AGKlinik. Specjaliści pracujący w tej klinice doskonale rozumieją, że absolutnie każdy pacjent zasługuje na najwyższy standard usług i taki wygląd o jakim tylko zamarzy.

Pasja i doświadczenie w służbie piękna

AGKlinik to warszawska klinika chirurgii plastycznej założona przez dra Adama Gumkowskiego, lekarza z wieloletnim doświadczeniem i pionierem wielu innowacyjnych zabiegów upiększających na polskim rynku usług medycznych. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym lekarze z prawdziwym zaangażowaniem wykorzystują najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne metody upiększania twarzy i ciał pacjentów. Klinika może się pochwalić naprawdę licznym gronem usatysfakcjonowanych klientów, którym AGKlinik realnie pomogło zmienić nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i całe życie. Za sprawą obsługi i innowacyjnego sprzętu na najwyższym światowym poziomie, miejsce to zyskuje coraz większą renomę. Tylko tutaj korzystający z usług medycyny estetycznej znajdą tak doświadczoną i profesjonalną kadrę medyczną w połączeniu z bogatą ofertą zabiegów. AGKlinik ma tak kompleksową ofertę, że każdy, niezależnie od trapiącego go defektu wizualnego, znajdzie tu zabieg odpowiadający jego potrzebom.

zabiegi medycyny estetycznej

Każdy klient kliniki może liczyć na indywidualne dobranie rodzaju terapii podczas fachowej konsultacji, na zabieg przeprowadzony w bezpiecznych pomieszczeniach i przy użyciu sprzętu najwyższej klasy, oraz na profesjonalną opiekę pooperacyjną, znacznie przyspieszającą rekonwalescencję. Zabiegi i operacje upiększające z AGKlinik to również gwarancja całkowitej dyskrecji i anonimowości odwiedzających ją osób.

Powiększanie, usuwanie czy modelowanie

AGKlinik ma w swojej bogatej ofercie zabiegi chirurgii i dermatologii estetycznej oraz ortopedii kosmetycznej. Zabiegi przeznaczone są zarówno dla pań jak i panów. Operacje z dziedziny chirurgii plastycznej obejmują modelowanie sylwetki (przeszczep tłuszczu, plastyka brzucha, liposukcja, modelowanie pośladków i łydek, plastyka ramion), kształtowanie piersi (powiększanie piersi, podnoszenie i zmniejszanie, leczenie ginekomastii u panów) oraz zabiegi na twarz i szyję (korekcja kształtu uszu lub nosa, modelowanie powiek górnych i dolnych oraz szyi, uniesienie brwi, lifting laserowy). Medycyna estetyczna natomiast to przede wszystkim lipoliza i lipofiling, ale również pilingi chemiczne, usuwanie zmarszczek i laser fraxel. Klinika świadczy również różnorodne usługi w zakresie chirurgii onkologicznej, ortopedii i leczenia otyłości. Ma w swej ofercie także zabiegi specjalnie kierowane do mężczyzn i osób transseksualnych.

W AGKlinik wykorzystuje się przy pracy nad różnymi częściami twarzy i ciała innowacyjną metodę doktora Serdeva. Ten innowacyjny sposób naprawiania niedoskonałości, którego warszawska klinika jest liderem, i w którym się specjalizuje, polega na nieinwazyjnym (bez operacji) przemieszczeniu tkanek. Zabiegi przeprowadzone według tej metody dają spektakularne efekty, a pacjenci wracają do formy znacznie szybciej i łagodniej niż po operacjach z użyciem skalpela.

Sprawdzone i skuteczne metody

Specjaliści z AGKlinik są profesjonalistami w swojej dziedzinie, a niektóre zabiegi są wręcz ich specjalnością. Do najbardziej popularnych i najczęściej zamawianych należą: liposukcja, powiększanie piersi, laser fraxel, usuwanie zmarszczek i lifting laserowy. Liposukcja, przeprowadzana w warszawskiej klinice również metodą laserową, to bezbolesne usuwanie tłuszczu, przez rozbicie go falami laserowymi a następnie usunięcie przy pomocy strzykawki. Jest to procedura szybka, mało inwazyjna i świetnie modelująca zarówno sylwetkę, jak i konkretne obszary twarzy i szyi. Taka liposukcja to nie tylko efektowne pozbycie się tłuszczu, ale również spektakularne ujędrnienie skóry.

sala operacyjna

Przy użyciu innowacyjnych technologii przeprowadza się w AGKlinik lifting laserowy. Jest to w małym stopniu inwazyjna metoda modelowania konturów twarzy i poprawiania jej proporcji. W czasie liftingu laserowego można też usunąć nadmiar tłuszczu, co często wydatnie wpływa na estetykę twarzy.

Kolejnym popularnym zabiegiem laserowym jest laser fraxel. Stosuje się go do usuwania rozstępów, zmarszczek i blizn przy użyciu lasera frakcyjnego. Jest to zabieg bardzo bezpieczny, którego dużą zaletą jest szybka rekonwalescencja.

Powiększanie piersi i usuwanie zmarszczek są od dekad standardami w medycynie estetycznej. W AGKlinik usuwanie zmarszczek daje zawsze naturalny efekt na twarzy pacjentki. Możliwe jest wykonanie zabiegu również bez użycia skalpela. Powiększanie piersi natomiast to prawdziwe spełnienie marzeń wielu pań, które dzięki warszawskiej klinice, mogą cieszyć się wreszcie w pełni walorami swojej kobiecości. Sekretem sukcesu agklinik.com jest stosowanie implantów jedynie najwyższej jakości, wyprodukowanych przez wiodące na świecie firmy.

Fachowość i wysoki standard AGKlinik dają gwarancję pełnego zadowolenia z zabiegów medycyny estetycznej. Tutaj przyszłość chirurgii plastycznej dostępna jest już dziś.

26.11.2012. 12:27