Aqua Line Service


Aqua Line Service
BIZNES: Aqua Line Service
ADRES: ul. Zegrzyńska 10
MIEJSCOWOŚĆ: 05-126 Nieporęt, Mazowieckie
TELEFON: (22)49-042-49
PLATFORMA: www.aqualineservice.pl


Oferta tradycyjnych biur podróży nie zawsze trafia do największych fanów podróżowania. Ci najbardziej wymagający oczekują nowych wrażeń, niezapomnianych przeżyć, nietypowych atrakcji. Właśnie takie są propozycje przygotowane przez sopocką firmę Aqua Line Service. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wynajmowaniu i sprzedaży jachtów i łodzi motorowych, organizuje wycieczki i kursy na sterników, a ponadto posiada port jachtowy, w którym można zacumować swoją łódź.

Podstawowe usługi w Aqua Line Service

Oferta Aqua Line Service jest tak urozmaicona, że każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie. Przedsiębiorstwo powinno przede wszystkim zainteresować właścicieli firm. Wynajem jachtów motorowych to świetna okazja, by zorganizować wycieczkę albo event dla partnerów biznesowych lub pracowników. Można też zdecydować się na znacznie krótszy rejs, który będzie urozmaiceniem do negocjacji czy spotkania biznesowego.

Osoby prywatne również mogą docenić i wykorzystać możliwości, jakie stwarza im firma Aqua Line Service. Ci najbardziej wymagający mogą wynająć jacht (luksusową łódź Princess V45) na wyłączność z załogą lub bez, ale są też inne, znacznie tańsze opcje. Firma organizuje wycieczki dla grup, wówczas koszt rejsu jest o wiele niższy. Można też wybierać z różnych propozycji wycieczek. W firmie organizuje się tak samo rejsy po Zatoce Gdańskiej, które trwają po kilkanaście minut lub kilka godzin, jak również i dalsze wyprawy do Łeby czy nawet na Bornholm, które trwają nawet po kilka dni. Kuszącą propozycją dla prawdziwych poszukiwaczy przygód są natomiast szkolenia i kursy dla wszystkich tych, którzy chcą nie tylko uczestniczyć w rejsie, ale stanąć za sterami. W Aqua Line Service prowadzone są szkolenia na sterników, jak również i zajęcia dodatkowe, doszkalające, dzięki którym można przećwiczyć w praktyce swoje umiejętności i nauczyć się czegoś więcej pod okiem doświadczonego sternika.

Pracownicy Aqua Line Service to również nieocenieni doradcy. O łodziach wiedzą wszystko, więc ich pośrednictwo w sprzedaży i zakupie łodzi i jachtów powinno zainteresować wszystkich tych, którzy marzą o własnej jednostce pływającej.

20.04.2015. 09:57