Bonus-Czystość


GoWork
BIZNES: Bonus-Czystosć S.C.
ADRES: ul. Lisowo 17
MIEJSCOWOŚĆ: 73-120 Chociwel, Zachodnio-pomorskie
TELEFON: 508-278-802
PLATFORMA: bonus-czystosc.pl


Bonus Czystość to profesjonalna firma, która nie tylko sprzedaje fachowe sprzęty cenionej na całym świecie marki Numatic, ale zajmuje się także ich serwisem, wypożyczaniem oraz organizacją szkoleń i prezentacji z ich obsługi. Firma Bonus Czystość działa na terenie całej Polski i już zdobyła sobie uznanie w branży związanej ze sprzątaniem.

Marka Numatic – ceniona na rynku już od ponad 40 lat

Sama marka Numatic jest wyjątkowa. Powstała jeszcze w latach 60. ubiegłego stulecia w Anglii i od tego czasu jej sprzęty dotarły już do 90 różnych krajów świata, a wszystkie najbardziej cenione modele z oferty sprzedały się już w kilku milionach egzemplarzy. Urządzenia czyszczące Numatic są przede wszystkim profesjonalne i niezawodne. Wyposażone są w mocne silniki, dzięki czemu sprzątanie nawet dużych obiektów nie sprawia żadnych problemów. Bardzo mocną stroną marki jest design, dzięki któremu ze sprzętów marki Numatic korzysta się z prawdziwą przyjemnością. Flagowym produktem Numatic są przede wszystkim odkurzacze – kolorowe i z nadrukowaną uśmiechniętą twarzą na korpusie, które w dodatku mają typowe angielskie imiona. Najważniejszym członkiem rodziny jest produkowany już od 1981 roku granatowy odkurzacz Henry. Numatic słynie również jako producent niezawodnych szorowarek i dużych maszyn do mycia podłóg, które niezawodne są przy czyszczeniu dużych obiektów, hal i magazynów.

Nie tylko dla firm

Produkty Numatic to trafiony zakup, jeśli poszukuje się sprzętu do sprzątania biur czy nawet dużych sklepów i hurtowni. Ale maszyny od tego angielskiego producenta to również podstawowe narzędzia pracy profesjonalnych firm sprzątających. Dzięki Bonus Czystość można nie tylko zamówić sprzęty, ale i liczyć na fachową pomoc w razie jakiejkolwiek awarii. Kupujący mogą korzystać z kilkuletniej gwarancji, oddać sprzęt do serwisu działającego na terenie całej Polski, jak również prosić o wymianę uszkodzonych części. Bonus Czystość zaoferować może wszystkim swoim klientom również i fachowe preparaty do czyszczenia, które doskonale sprawdzą się przy pracy z urządzeniami Numatic.

07.04.2015. 11:10