FastRent Wypożyczalnia Samochodów


FastRent Wypożyczalnia Samochodów
BIZNES: FastRent Wypożyczalnia Samochodów
ADRES: ul. Opieńskiego 1
MIEJSCOWOŚĆ: 60-685 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 61 255 94 55
PLATFORMA: www.fastrent.pl.


Trudno wyobrazić sobie dziś funkcjonowanie bez samochodu. Ten najwygodniejszy środek transportu nie zawsze jednak jest najlepszym rozwiązaniem. Czasami o wiele taniej i szybciej można przemieszczać się komunikacją miejską, a samochód to mimo wszystko spory wydatek. Jeśli więc na co dzień można się bez niego obyć, to zamiast kupować własne auto, lepiej jest co jakiś czas, w razie potrzeby, zdecydować się na wypożyczenie samochodu.

Wynajem aut w Poznaniu oferuje między innymi FastRent – solidna firma, która przez lata zdobyła już zaufanie poznaniaków i nie tylko. W wypożyczalni można wynająć niezawodne i wygodne samochody marki Opel. Do dyspozycji klientów oddawane są modele Corsa (idealny do jazdy po mieście) oraz Astra (w sam do dłuższych podróży służbowych czy rodzinnych wakacji). Wszystkie auta FastRent są w doskonałym stanie technicznym, mają aktualne przeglądy i ubezpieczenie. Klient praktycznie po odebraniu kluczyków nie musi się o nic martwić. Na jego życzenie samochód może zostać też podstawiony w konkretne miejsce, np. na lotnisko albo dworzec kolejowy lub autobusowy.

Oferta FastRent została tak pomyślana, że zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Samochody najchętniej wypożyczają przedsiębiorcy. Auta z wypożyczalni doskonale sprawdzają się przy organizowaniu wyjazdów służbowych. Można też wynająć je na dłużej, np. miesiąc i traktować jak auto firmowe. Będzie to nie tylko tańsze niż zakup auta firmowego, ale i znacznie bardziej wygodne.

Osoby prywatne również coraz częściej doceniają ofertę FastRent. Samochód z wypożyczalni przydać może się w wielu sytuacjach. Auto miejskie warto wynająć wtedy, kiedy w krótkim czasie trzeba załatwić wiele spraw. Większą Astrę natomiast warto wybrać wtedy, kiedy planuje się dłuższy rodzinny wyjazd na wakacje. W aucie nie tylko wygodnie będą mogli podróżować wszyscy członkowie rodziny, ale bez trudu zmieści się w nim nawet duży bagaż. Samochody w FastRent rezerwować można online, bezpośrednio na stronie www wypożyczalni.

22.04.2015. 09:01