Fort Nieruchomości


Fort Nieruchomości
BIZNES: FORT Nieruchomości
ADRES: Bł. Królowej Jadwigi 11/3
MIEJSCOWOŚĆ: 70-307 Szczecin, Zachodniopomorskie
TELEFON: 91 488 20 33
PLATFORMA: fortnieruchomosci.pl


Decyzja o zakupie lub sprzedaży nieruchomości to jeden z najważniejszych kroków o charakterze finansowym, jakie może podjąć człowiek. Tym samym warto wspomóc się w tej kwestii doświadczeniem specjalistów, a takich znaleźć można w Agencji nieruchomości Fort. Firma ta działa od 2008 roku, a jej siedziba znajduje się w Szczecinie. Pracujący tam fachowcy mają wysokie kwalifikacje, ale też dużą praktykę, która pozwala im odpowiedzieć na zapotrzebowanie każdego Klienta.

zakup nieruchomości

Cenna pomoc

Decydując się na skorzystanie z usług biura nieruchomości, inwestuje się nie tylko w swoją wygodę, ale też bezpieczeństwo. Dla osoby planującej kupno, specjalista z Agencji nieruchomości Fort pomoże dobrać odpowiedni metraż i rodzaj obiektu, odnajdzie oferty zgodne z ustalonymi wymaganiami, ale też dokładnie sprawdzi czy proponowane w niej warunki są korzystne i zgodne ze stanem faktycznym, a potem zajmie się negocjacją ceny. Natomiast dla osoby, która planuje sprzedaż posiadanej nieruchomości, bardzo sprawnie poszukiwani są potencjalni kupcy, którzy będą chcieli nabyć oferowany obiekt w optymalnej cenie i na najlepszych warunkach dla sprzedającego. Obrót nieruchomościami jest sposobem na osiągnięcie zysku i opłacalną inwestycją, ale jednocześnie wiąże się z ryzykiem oszustwa, dlatego tak ważne jest profesjonalne wsparcie. Pracownicy Agencji nieruchomości Fort dobrze znają lokalny rynek, a także potrafią doskonale zaplanować strategię kupna czy sprzedaży, co przyciąga do firmy coraz szersze grono Klientów. Tylko decydując się na usługi sprawdzonej, cieszącej się zaufaniem firmy, można mieć pewność, że ominie się wszelkie niebezpieczeństwa związane z transakcją i zminimalizuje się ryzyko, które samodzielnie łatwo jest zlekceważyć. Specjaliści z tej agencji nieruchomości sprawdzą za swego Klienta każdy szczegół czy nieścisłość, dzięki czemu nie straci on na nieintratnych inwestycjach.

biuro nieruchomości

Kompleksowa obsługa

Agencja Nieruchomości Fort posiada wszelkie potrzebne uprawnienia, a także jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Skorzystać tam można z pośrednictwa w obrocie mieszkaniami, domami, działkami czy nieruchomościami komercyjnymi. Bezpieczeństwo transakcji zapewniane jest nie tylko przez pracowników biura, ale też współpracujących z nimi doradców kredytowych, banki i kancelarie notarialne. Dodatkowo skorzystać tu można z pośrednictwa ubezpieczeniowego nieruchomości. Chcą kupić czy sprzedać dowolną nieruchomość w Szczecinie i okolicach, warto zdecydować się na usługi oferowane przez to biuro, gdyż znacznie ułatwia to nie tylko wszelkie kwestie techniczne, ale też administracyjne oraz prawne, które bez odpowiedniej wiedzy łatwo można czy wypełnić w niewystarczającym stopniu.

Szybko i skutecznie

Agencja nieruchomości Fort dysponuje szeroką bazą różnorodnych nieruchomości rynku pierwotnego i wtórnego, która jest stale aktualizowana. Warto odwiedzić FortNieruchomosci.pl, ponieważ tam za pomocą łatwej w obsłudze wyszukiwarki, można szybko przejrzeć dostępne oferty pod kątem konkretnych kryteriów, takich jak rodzaj obiektu, jego wielkość, rok budowy czy cena. Pracownicy Fortu z chęcią pomogą ocenić poszczególne oferty, uwzględniając różnorodne oczekiwania Klientów, ale też doradzą podczas oglądania wstępnie wybranych obiektów i przeprowadzą przez cały proces kupna, jak i sprzedaży.

28.04.2013. 19:26