GoWork


GoWork
BIZNES: GoWork
ADRES: ul. Żurawia 47/49
MIEJSCOWOŚĆ: 60-548 Warszawa, Mazowieckie
TELEFON: 22 622 13 09
PLATFORMA: www.gowork.pl


Szukasz pracy? A może jesteś zainteresowany podniesieniem swoich kwalifikacji poprzez szkolenia lub naukę w szkole policealnej? Wejdź na GoWork.pl, gdzie znajdziesz ponad 80 000 ogłoszeń o pracę z całej Polski, a także ofert zatrudnienia w Niemczech. Ci, którzy szukają informacji dotyczących rozwoju kariery i dokształcania również nie poczują się zawiedzeni, ponieważ w zakładce "Szkolenia" i "Szkoły policealne" znajdą dane o aktualnie prowadzonych kursach i możliwościach podnoszenia swoich kwalifikacji.

Warto w tym miejscu dodać, że GoWork to oprócz bazy ogłoszeń o pracę także sieć placówek edukacyjnych zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu i Wrocławiu, oferujących kształcenie w trybie roku oraz dwóch lat. Zróżnicowana i szeroka oferta kierunków jest wyjściem naprzeciw osobom, które chcą kształcić się w pewnych zawodach i zdobyć konkretne umiejętności pozwalające na pracę w konkretnych profesjach.

Kompleksowe podejście do sfery zawodowej, czyli zebranie w jednym miejscu dziesiątek tysięcy ofert pracy (które można łatwo przeszukać m.in. dzięki prostym frazom typu "praca Poznań", "praca Warszawa" czy "praca Tarnów"), szkoleń i kursów przyciąga coraz więcej osób, w tym np. zainteresowanych zmianą miejsca zatrudnienia. Myli się jednak ten, kto uważa, że GoWork.pl to serwis jak każdy z tej branży, ponieważ jest coś, co go wyróżnia na tle innych i czyni wyjątkowym. To on jako jedyny posiada możliwość zamieszczania opinii o pracodawcach. Popularność tego rozwiązania sukcesywnie rośnie, o czym świadczą statystyki - obecnie baza serwisu liczy ponad 2,5 miliona wpisów! Według danych firmy Gemius z kwietnia 2014 r., GoWork.pl znalazł się w pierwszej szóstce najczęściej odwiedzanych przez internautów polskich serwisów pracy.

Analizując powyższe dane i trendy można wysnuć m.in. taki wniosek, że kultura szukania pracy na przestrzeni lat uległa znaczącym zmianom. Dziś kandydat zanim złoży CV na konkretną ofertę, stara się zrobić swój własny "wywiad" i jak najwięcej dowiedzieć się o tym, jak pracuje się w danej firmie. Dostęp do tego typu danych staje się coraz prostszy właśnie za sprawą serwisu GoWork.pl.

20.03.2015. 08:34