Gruzownik


Gruzownik
BIZNES: Gruzownik
ADRES: ul. Kadłubka 5/3
MIEJSCOWOŚĆ: 60-548 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: +48 603 600 600
PLATFORMA: www.gruzownik.pl


Poznańska firma Gruzownik to cenione w całej Wielkopolsce przedsiębiorstwo oferujące wywóz gruzu, śmieci, odpadków, jak również i przetwarzanie gruzu w wysokiej klasy kruszywo, idealne jako surowiec wtórny w budownictwie i drogownictwie. Gruzownik świadczy kompleksowe usługi, a swoim klientom nie tylko zapewnia niezbędne kontenery, ale i oferuje pomoc przy ładowaniu odpadów i ich wywozie.

Firma posiada wszystkie niezbędne uprawnienia, certyfikaty, przestrzega wszystkich, nierzadko bardzo restrykcyjnych przepisów dotyczących ochrony środowiska naturalnego. Decydując się więc na korzystanie z usług firmy, można mieć stuprocentową pewność, że Gruzownik profesjonalnie zajmie się utylizacją, a odpady i gruz z pewnością nie staną się kolejnym dzikim wysypiskiem śmieci, które w Polsce wciąż jeszcze są prawdziwą plagą.

Wywóz gruzu

Przedsiębiorstwo Gruzownik działa w w pełni profesjonalnie. Ofertę i cennik za usługi można znaleźć na stronie internetowej firmy, kontenery zamawiać można drogą elektroniczną lub telefonicznie. W razie potrzeby pracownicy firmy pomóc mogą przy ładowaniu gruzu bądź odpadów, a firma zapewnić może niezbędny sprzęt i pojazdy, które z łatwością wcisną się nawet w wąskie uliczki i na trudno dostępne podwórza. Kontenery z oferty Gruzownik są urozmaicone, jeśli chodzi o rozmiar i przeznaczenie, co z kolei przekłada się na ceny za ich wypożyczenie. Nawet więc przy okazji małych remontów można postawić na „bycie ekologicznym”, zamówić mały kontener i nie przepłacić. Firma nie pobiera dodatkowych opłat za wagę odpadów czy gruzu, nie ma też prowizji za udostępnienie kontenera na kilka dni.

Przedsiębiorstwo powinni docenić ci, dla których liczą się czas i pieniądze. Gruzownik dostarcza swoje kontenery nawet w kilka godzin po złożeniu zamówienia, a ceny za usługi są niezwykle korzystne. Dzięki firmie można się więc przekonać, że ekologia i bycie ekologicznym to prosty sposób na oszczędności.

Firma jest niewątpliwym liderem jeśli chodzi o wywóz gruzu i odpadów, zaufały jej już setki klientów, a przedsiębiorstwo doceniane jest tak samo w branży budowlanej, przy rozbiórkach starych budynków, w drogownictwie, jak i przy regularnym wywozie śmieci.

18.03.2015. 10:50