J-COM Serwis Komputerowy


J-Com Serwis Laptopów
BIZNES: J-COM Serwis Jacek Rutkowski
ADRES: ul. Ks. Jakuba Wujka 7
MIEJSCOWOŚĆ: 61-581 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 61 835 26 38
PLATFORMA: www.j-com.pl


Poznański serwis komputerowy J-COM jest jednym z liderów w branży profesjonalnych usług informatycznych. Oferta firmy obejmuje naprawę komputerów, laptopów, tabletów, konsol i telewizorów LCD, tworzenie i konserwację sieci informatycznych, a także szkolenia dla pracowników w zakresie korzystania ze sprzętu. Serwis może pochwalić się licznymi przychylnymi opiniami dotyczącymi oferowanych usług, a wśród nich na szczególną uwagę zasługują referencje wystawione przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu i Konsorcjum AUTO COMPOL S.A. – autoryzowanego koncesjonera Renaulta.

Pogotowie komputerowe obejmuje przede wszystkim naprawę płyt głównych, które decydują o poprawnym funkcjonowaniu komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów i maszyn przemysłowych. Przy awariach płyt głównych większość serwisów decyduje się na ich wymianę, co jest kosztowne, a co najważniejsze – nie zawsze konieczne. Serwis J-COM dysponuje nowoczesnym laboratorium, które umożliwia naprawę drogich i skomplikowanych układów elektronicznych oferowanych przez wiodących producentów sprzętu komputerowego.

Naprawa Laptopów

Ważnym punktem w ofercie firmy jest serwis laptopów, który obejmuje sprzęt wszystkich marek, w tym MacBooki produkowane przez Apple’a. Pracownicy serwisu J-COM przekonują, że dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wieloletniemu doświadczeniu są w stanie naprawić każdy komputer osobisty. Klienci mogą ponadto liczyć na darmową diagnozę i wycenę naprawy. Serwis działa na terenie całego kraju – zlecenia można dokonać za pośrednictwem kuriera, który również dostarczy naprawiony sprzęt do domu. Klienci z Poznania mogą liczyć na wypożyczenie laptopa zastępczego na czas oczekiwania na naprawiony komputer.

Naprawa komputerów w serwisie J-COM może obejmować diagnozę procesorów, kart sieciowych, graficznych i muzycznych, pamięci RAM, dysków twardych oraz zasilaczy. Profesjonalne narzędzia używane przy serwisowaniu komputerów pozwalają na wykrycie każdej usterki i wyeliminowanie jej. W przypadku, gdy naprawa uszkodzonego komponentu okaże się droższa od wymiany, firma zaproponuje nowe części, optymalnie dostosowane do danego komputera. Gdy przyczyną awarii jest niepoprawnie działające oprogramowanie lub zawirusowany system, serwis oferuje naprawę software’u – usunięcie wirusów i złośliwego oprogramowania, reinstalowanie systemu, archiwizację danych, odzyskiwanie danych po awarii systemu, instalowanie programów biurowych, pocztowych i antywirusowych, a także modernizację sterowników. Tak szeroki wachlarz usług zadowoli zarówno doświadczonych użytkowników pecetów i iMaców, jak i komputerowych laików.

Pogotowie komputerowe

J-COM oferuje także kompleksowe usługi skierowane do firm i instytucji publicznych. W ofercie serwisu znajduje się przegląd i konserwacja sprzętu komputerowego oraz biurowego wraz z urządzeniami peryferyjnymi – skanerami, faksami, monitorami, drukarkami i gadżetami elektronicznymi. Firma zajmuje się również konserwacją sieci informatycznych, a także tworzeniem sieci strukturalnych od zera. Na szczególną uwagę zasługują oferowane przez firmę naprawy elektroniki przemysłowej, serwis może pochwalić się doświadczeniem w naprawach sprzętu używanego w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i drzewnym, a także w branży wojskowej, motoryzacyjnej, medycznej i poligraficznej. Usługi obejmują m. in. naprawę sterowników maszyn i urządzeń przemysłowych, czujników, ekranów dotykowych oraz różnego rodzaju urządzeń elektronicznych w automatyce.

Szeroki wachlarz oferowanych usług, szczegółowa oferta zamieszczona na przejrzystej, cieszącej oko stronie internetowej j-com.pl oraz możliwość nadawania i odbioru sprzętu za pośrednictwem kuriera decydują o atrakcyjności serwisu J-COM, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku usług informatycznych.

10.10.2013. 08:57