Kancelaria Radców Prawnych Ciach & Rogulski


Kancelaria Radców Prawnych
BIZNES: Kancelaria Radców Prawnych Ciach & Rogulski
ADRES: ul. Starołęcka 38 lok. 204
MIEJSCOWOŚĆ: 61-361 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 61 653 08 10
PLATFORMA: www.kancelaria-ciach.pl


Poznańska Kancelaria Radców Prawnych to spółka partnerska założona przez młodych entuzjastów prawa, radców prawnych Konrada Ciacha i Krzysztofa Rogulskiego. Prawnicy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem – świadczą usługi osobom fizycznym, spółdzielniom mieszkaniowym, spółkom i przedsiębiorcom w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego, spadkowego oraz prawa pracy. Współpracują z komornikami, aplikantami radcowskimi, a także innymi kancelariami radcowskimi i adwokackimi.

Usługi kancelarii prawnej są szczególnie cenne przy sprawach prowadzonych w sądzie rodzinnym. Procesy rozwodowe i alimentacyjne są często bolesne dla wszystkich stron ze względu na emocje, które towarzyszą posiedzeniom sądu. Kancelaria prawna podejmuje się działań, które mogą – w miarę możliwości - zminimalizować obecne przy procesach napięcia, m. in. przygotowuje i prowadzi sprawy rozwodowe, negocjuje pomiędzy małżonkami warunki rozwodu i wysokość wypłacanych alimentów, reguluje kontakty dziecka z rodzicami. Firma pomaga również w ustaleniu alimentów na dziecko w przypadku, gdy rodzice nie chcą rozwodu w związku z przekonaniami religijnymi. Rozwodzący się małżonkowie mogą liczyć na pomoc kancelarii przy ustalaniu podziału majątku na drodze sądowej lub w sposób polubowny. Z usług firmy mogą również korzystać osoby zainteresowane prawem spadkowym przy sporządzaniu testamentów i umów spadkowych, a także przy dochodzeniu roszczeń przez spadkobierców.

Sąd

Kancelaria-Ciach.pl specjalizuje się w prawie cywilnym i prawie pracy. Radcy prawni zajmują się przygotowywaniem i opiniowaniem rozmaitych typów umów cywilnoprawnych, a także przedstawianiem opinii dotyczących interesujących klientów zagadnień prawnych. Dobrze skonstruowana umowa sprzedaży, współpracy lub umowa o pracę pozwoli na uniknięcie stresu związanego z dochodzeniem swoich praw na drodze sądowej. Jeżeli jednak jest to nieuniknione, kancelaria oferuje dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, praw i obowiązków z tytułu gwarancji jakości lub wynikających ze zleceń i umów o pracę w sądzie. Klienci mogą liczyć również na usługi windykacyjne – przygotowywanie kontraktów, wezwań do zapłaty i pozwów sądowych, kontakty z dłużnikami, reprezentowanie przed sądem, a także prowadzenie windykacji na etapie egzekucji komorniczej. Firma oferuje prowadzenie postępowań egzekucyjnych również przeciwko dłużnikom wspólnot mieszkaniowych.

Z usług kancelarii mogą skorzystać klienci zainteresowani indywidualnym i zbiorowym prawem pracy. Prawnicy przygotowują umowy o pracę, umowy odpowiedzialności prawnej, regulaminy określające prawa i obowiązki pracowników oraz pracodawców. Kancelaria oferuje prowadzenie i obsługę prawną w zakresie prawa pracy różnego typu sporów sądowych dotyczących m. in. odszkodowań, wynagrodzeń i mobbingu. Podejmuje się również rozwiązywania sporów zbiorowych, obsługi rad pracowniczych i związków zawodowych. Usługi firmy mogą być pomocne przy konstruowaniu regulaminów pracy, wynagradzania i funduszy socjalnych, a także przy przeprowadzaniu zwolnień grupowych. Radcy prawni konstruują także dokumenty określające warunki elastycznych form zatrudnienia.

Sprawiedliwość

Usługi kancelarii prawnej w zakresie zapobiegania skutkom nieuczciwej konkurencji pozwolą na uniknięcie wielu nieprzyjemności i strat finansowych. Radcy prawni zajmują się zarówno przygotowywaniem umów zabezpieczających przedsiębiorców przed skutkami działań pracowników, jak i prowadzeniem sporów sądowych dotyczących nieuczciwej konkurencji. Konstruowanie umów i regulaminów, aktów wewnętrznych spółek, a także prowadzenie spraw sądowych w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego, prawa pracy i przepisów regulujących funkcjonowanie spółek to oferta firmy skierowana do osób prowadzących działalność w różnorodnej postaci.

17.10.2013. 12:51