Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim


Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim
BIZNES: Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim
ADRES: ul. Chwiałkowskiego 28/7
MIEJSCOWOŚĆ: 61-553 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 61 833 08 81
PLATFORMA: www.mandalaclinic.pl


Kompleksy sprawiają, że wielu z nas patrzy w lustro ze strachem lub niepewnością. Niezadowolenie z wyglądu potrafi odebrać pewność siebie i radość życia nawet najbardziej promiennej osobie. Mandala Beauty Clinic specjalizuje się w medycynie estetycznej, a pracujący w niej lekarze od lat obserwują zmiany w podejściu klientów, którzy urodę zaczęli traktować jak swój kapitał, a chirurgia plastyczna to dla nich inwestycja w swoją towarzyską i zawodową przyszłość. Podczas wieloletniej praktyki, specjaliści z Mandala Beauty Clinic byli sprawcami wielu spektakularnych przemian. Największe zachodziły w głowach pacjentów, ale początek dawały im na przykład liposukcja, powiększanie piersi czy usuwanie zmarszczek.

Personel Mandala Beauty Clinic robi wszystko, by zabieg był jak najmniej stresujący i tylko na tyle inwazyjny, na ile rzeczywiście wymaga tego stan pacjenta. Najczęściej wykonywanym zabiegiem wśród kobiet jest, niezmiennie od lat, powiększanie piersi. Zabieg ten nie tylko zwiększa rozmiar biustu, ale i przywraca pełny kształt dekoltu oraz likwiduje wrodzone dysproporcje piersi. Lekarze podczas konsultacji przedoperacyjnej pomagają w doborze odpowiedniego kształtu i rodzaju implantów, tak by jak najlepiej pasowały do naturalnej budowy anatomicznej danej kobiety. Zauważalny od razu po operacji efekt, natychmiast przywraca pacjentkom pewność siebie i poczucie kobiecości.

Równie często co powiększanie piersi, wykonuje się w Mandala Beauty Clinic usuwanie zmarszczek. Daje ono młody wygląd i poprawia atrakcyjność twarzy, która jest przecież naszą wizytówką. Klinika oferuje usuwanie zmarszczek poprzez zastosowanie wypełniaczy dermatologicznych, czyli żeli na bazie kwasu hialuronowego, wstrzykiwanych pod skórę, dających bardzo naturalny efekt. Stosuje się też botox (szybkie, nieinwazyjne ostrzykiwanie zmarszczek) oraz mezobotox, będący połączeniem mezoterapii i botoxu.

Zarówno panie jak i panowie wybierają liposukcję, która w Mandala Beauty Clinic wykonywana jest w wersji Hi Def, przy zastosowaniu najbardziej innowacyjnej technologii Vaser Lipo. Liposukcja to zabieg modelujący sylwetkę,polegający na odsysaniu tkanki tłuszczowej. Jest szczególnie polecana osobom, które maja problem z pozbyciem się tłuszczu w konkretnych partiach ciała.

Również przedstawiciele obu płci decydują się na usuwanie żylaków. Jest to zabieg nie tylko poprawiający estetykę, ale i zdrowie pacjentów. Wiele osób skarży się bowiem na ociężałość i duży dyskomfort związany z żylakami. Ich niezbyt miły dla oka wygląd oczywiście też skłania do tego by się ich jak najszybciej pozbyć. Usuwanie żylaków w Mandala Beauty Clinic to kompleksowa usługa obejmująca badanie ultrasonografii dopplerowskiej, mikroskleroterapię - skleroterapię (usuwanie poszerzeń żylnych poprzez wstrzykiwanie leku) oraz laserowe usuwanie żylaków.

Kompleksowa oferta poznańskiej klinki obejmuje oczywiście też wiele innych zabiegów, również z dziedziny ginekologii estetycznej czy leczenia łysienia. Wiele innowacyjnych procedur jest bardzo mało inwazyjnych, a ich zaletą jest to, że mimo wysokiej skuteczności i spektakularnych efektów, pacjent nie musi być poddawany narkozie, co realnie skraca czas rekonwalescencji. Operacje, zabiegi i rekonwalescencja przebiegają tu zawsze w bezpiecznych, higienicznych i komfortowych warunkach, w salach operacyjnych i pokojach o wysokim standardzie sprzętu chirurgicznego i pozostałego wyposażenia.

Mandalaclinic.pl to przede wszystkim lekarze z wysokimi kwalifikacjami i ogromna pasją do swojego zawodu. Dzięki nim i bardzo zadowolonym pacjentom, klinika cieszy się dużą renomą i jest coraz bardziej zauważana także przez media. Także liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzają, że do lekarzy z Mandala Beauty Clinic można mieć zaufanie. W zespole pracuje znany z mediów dr Samir Ibrahim, który specjalizuje się w chirurgii plastycznej i estetycznej, chirurgii odtwórczej włosów oraz ginekologii estetycznej. Dr Samir Ibrahim odnosi największe sukcesy w wykonywaniu zabiegów modelujących ciało, takich jak liposukcja, oraz w leczeniu blizn i otyłości. Przez licznych pacjentów jest on polecany jako najlepszy chirurg plastyczny w Polsce.

Praktykowana tu medycyna estetyczna to prawdziwa sztuka. Pracującym w klinice specjalistom zależy by korzystający z ich usług pacjenci wyglądali młodo, świeżo i naturalnie, w żadnym wypadku sztucznie. Z Mandala Beauty Clinic można się stać po prostu lepszą wersją siebie.

04.12.2012. 16:47