ME Wielkopolska


ME Wielkopolska
BIZNES: ME WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.
ADRES: ul. Przemyska 19
MIEJSCOWOŚĆ: 61-324 Poznań, Wielkopolskie
TELEFON: 61 879 80 88
PLATFORMA: www.me-wlkp.com.pl


Jakość usług budowlanych nie może nasuwać żadnych wątpliwości. Jednak oprócz najlepszych materiałów i wykwalifikowanych specjalistów, ważne są także krótkie terminy i pomoc na etapie projektu. Wszystkie te warunki w zakresie wykonania oraz montażu elewacji i pokryć dachowych spełnia poznańska firma ME Wielkopolska, która dobrą opinię o swojej marce buduje już od 14 lat.

ME Wielkopolska to połączenie doświadczenia doskonałych projektantów i inżynierów z najlepszymi na rynku produktami. ME Wielkopolska korzysta z oferty tak liczących się marek, jak między innymi: Kalzip, Pruszyński, Ruukki, Trespa, Fundermax, Swisspearl, Euronit, Cembrit, Fibre-C, Alucobond, Reynobond, Ejot, Hilti, Koelner.

Fasady projektowane i wykonane przez ME Wielkopolska nadają budynkowi charakteru, pełnią funkcję dekoracyjną ale są także wysoce praktyczne. Fasady wentylowane sprawiają, że ruch powietrza pod okładzinami jest swobodny, a tym samym budynek jest lepiej izolowany. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko pojawienia wilgoci i grzybów.

ME Wielkopolska

Ciekawe kształty i dowolny, nawet najoryginalniejszy projekt architektoniczny ME Wielkopolska jest w stanie wykonać za pomocą elewacji aluminiowych. Najczęściej stosowane są do tego materiały takich firm jak Alucobond, Reynobond, Larson czy Alpolic. Elewacje tego rodzaju są w pełni przeznaczone do recyklingu. Elewacje aluminiowe są odporne na działanie wody i ognia, a także dają gwarancję dokładnej izolacji termicznej i akustycznej.

Szybki montaż, trwałość, bogata paleta kolorystyczna, ciekawe kształty. Nowoczesne elewacje i fasady to mariaż pożytecznych rozwiązań z wysoce estetycznymi wartościami. Elewacje wentylowane mają podobne właściwości izolujące, co elewacje aluminiowe. Pozwalają także łączyć różnorodne materiały budowlane: płyty kompozytowe, ceramiczne, betonowe czy drewnopodobne, co pozwala na jeszcze ciekawsze rozwiązania estetyczne.

ME Wielkopolska

ME Wielkopolska równie mocno ceni sobie zarówno artyzm jak i funkcjonalność projektu. Firma posiada własne biuro projektowe, które pozwala jej połączyć ciekawe wizje z praktycznym doświadczeniem. Rozwijana jest także współpraca z innymi pracownikami architektonicznymi oraz najlepszymi biurami projektów. ME Wielkopolska wyróżnia także naukowe podejście do kwestii pokryć dachowych i elewacji, dlatego tak jak wszystkie firmy zrzeszone w grupie METAL ENGINEERING przy współpracy z Politechniką Krakowską oraz Politechniką Poznańską, prowadzą badania, pomagające inżynierom i architektom realizować jeszcze śmielsze pomysły.

Me-wlkp.com.pl może pochwalić się ogromnym doświadczeniem zdobywanym od 1999 roku. W ciągu tych kilkunastu lat dzięki opiniom zadowolonych klientów, firma wyrobiła sobie świetną renomę. ME Wielkopolska gwarantuje sprawną organizację pracy, wysoką jakość materiałów i montażu, a przy tym krótkie terminy i możliwość stworzenia lub skonsultowania planów architektonicznych. Usługi ME Wielkopolska zapewniają efektowność i funkcjonalność realizowanych projektów.

04.09.2013. 12:29