Shop Dent Wojciech Madej


Shop Dent
BIZNES: SHOP DENT Wojciech Madej
ADRES: Dziupli 12
MIEJSCOWOŚĆ: 02-454 Warszawa, Mazowieckie
TELEFON: 22 863 11 21
PLATFORMA: www.shop-dent.pl


Piękny, promienny uśmiech to nasza najlepsza wizytówka. Powszechnie wiadomo, że nie da się dwa razy zrobić pierwszego wrażenia, którego ważnym czynnikiem są zęby. To właśnie na nie w pierwszej kolejności kieruje się wzrok rozmawiających z nami osób. Wspaniałe, zadbane zęby wprost zachęcają do tego by je odsłaniać i pokazywać w szerokim uśmiechu, zyskującym nam sympatię otoczenia. Dzięki najnowszym badaniom i technologiom, dziś już praktycznie każdy może sam zadbać o to by mieć hollywoodzki uśmiech i to nawet nie wychodząc z domu. Właśnie dla ludzi, dla których dbanie o zdrowie jamy ustnej jest podstawą codziennej higieny, powstał Shop Dent.

Jakość w dobrej cenie

Shop Dent to sklep, działający na polskim rynku już od 5 lat. Swoją działalność rozpoczynał na portalu handlowym Allegro, a duże powodzenie sprzedawanych produktów zainicjowało powstanie strony internetowej shop-dent.pl. Głównymi założeniami firmy niezmiennie są: wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjna oferta cenowa. Dzięki temu, już 20 tys. klientów doceniło zakupy w Shop Dencie.

Firma oferuje artykuły do higieny jamy ustnej kilkudziesięciu uznanych polskich i światowych marek, takich jak: Panasonic, Oral-B Braun, Listerine, Biała Perła, Meridol, Blend-A-Med i wiele innych. O sprawnym i bezproblemowym zakupie w sklepie decyduje wiele czynników, dopracowanych przez sklep do perfekcji, dzięki dużemu doświadczeniu w sprzedaży wysyłkowej. Na żaden z produktów klient nie będzie musiał długo czekać, ponieważ wszystkie artykuły do higieny jamy ustnej, będące w ofercie na stronie, znajdują się też w magazynie i są gotowe do wysyłki. Produkty zamówione do godziny 13 wysyłane są jeszcze w dniu zamówienia. Do dyspozycji klientów w każdej chwili są profesjonalni konsultanci, z którymi można się kontaktować drogą telefoniczną lub mailową. Dzięki ich fachowym poradom, popartych wiedzą czerpaną od lekarzy stomatologów, klient może mieć pewność, że kupuje produkt najbardziej odpowiadający swoim potrzebom.

Białe zęby

Wielką zaletą sklepu jest różnorodność oferowanych produktów. W katalogu produktów ShopDent znaleźć można m.in. szczoteczki soniczne, elektryczne oraz tradycyjne, irygatory i flossery, końcówki do irygatorów i flosserów, produkty dbające o higienę języka oraz paski wybielające.

Najchętniej kupowane artykuły do higieny jamy ustnej to zdecydowanie szczoteczki soniczne, paski wybielające i różnego rodzaju płyny do płukania jamy ustnej. Szczególnie szczoteczki soniczne (na przykład firmy Sonicare Philips) trafiają w potrzeby klientów warszawskiego sklepu. Jest to nowa generacja szczoteczek, których włosie, poruszając się wzdłuż przestrzeni między zębowych, czyści je jeszcze dokładniej i bezpieczniej niż zwykłe szczoteczki elektryczne.

Paski wybielające, jak również inne produkty przeznaczone do wybielania zębów, są bardzo popularne, ponieważ dla większości kupujących piękny uśmiech to nie tylko zdrowe, ale i białe zęby. Paski wybielające, żele, płyny i inne akcesoria pomocne w wybielaniu szkliwa, proponowane przez Shop Dent, są przeznaczone do samodzielnego użytku domowego. Można je bezpiecznie stosować, oczywiście po dokładnym zapoznaniu się z instrukcjami.

Płyny do płukania jamy ustnej to niezbędne uzupełnienie podstawowych zabiegów, takich jak szczotkowanie i nitkowanie zębów. Najnowsze wersje płynów, dzięki dużej różnorodności, dopasowują się coraz bardziej do wymogów klientów. Są też cenną pomocą w leczeniu niektórych schorzeń jamy ustnej. Tu szczególnie warte polecenia są płyny na zapalenie dziąseł, pomagające w leczeniu próchnicy i nadwrażliwości zębów. Dla osób ceniących łagodność dostępne są płyny bezalkoholowe, w tym o specjalnych smakach dla dzieci. W ofercie znajdują się również preparaty do zadań specjalnych, takie jak płyny ortodontyczne, wybielające i remineralizujące. Oczywiście najczęściej kupowana jest sprawdzona wersja płynu odświeżająca oddech.

Artykuły do higieny jamy ustnej

Wszystko dla zdrowych zębów

Długa obecność Shop Dentu na internetowym rynku artykułów do higieny jamy ustnej i znajomość potrzeb klientów skutkuje pojawianiem się nowych produktów w ofercie a także atrakcyjnymi promocjami. Tutaj zakupy naprawdę się opłacają. Możliwe jest też skorzystanie z oferty hurtowej skierowanej głównie do gabinetów stomatologicznych i firm sprzedających artykuły do higieny jamy ustnej.

Shop-Dent.pl to nie tylko sprzedaż, ale i porady. Na stronie sklepu dostępny jest blog, z którego użytkownicy mogą czerpać wiedzę o najlepszych sposobach zapewniających perfekcyjny uśmiech. Dobre i markowe produkty to podstawa, ale dopiero odpowiedni sposób ich użycia zapewni optymalny efekt. Za pośrednictwem bloga warto zaznajomić się na przykład z podstawą prawidłowej higieny jamy ustnej czy skutecznymi metodami samodzielnego wybielania zębów w domu.

Na stronie shop-dent.pl można zdobyć kompletny zestaw produktów i porad pomocnych w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Shop Dent to najlepszy przyjaciel zdrowego i pięknego uśmiechu.

30.11.2012. 16:38