SnowShow


SnowShow.pl
BIZNES: 360° Sp. z o. o.
ADRES: ul. Radna 6/8
MIEJSCOWOŚĆ: 00-341 Warszawa, Mazowieckie
TELEFON: 22 826 32 20
PLATFORMA: www.snowshow.pl


Dla zastanawiających się nad sposobem spędzenia zimowego urlopu, SnowShow ma wiele wspaniałych ofert. Z tym organizatorem wycieczek odpowiedź na pytania ,,Gdzie są najlepsze obozy narciarskie? Jak zarezerwować komfortowy nocleg?” oraz najważniejsze ,,Gdzie są najlepsze imprezy?” jest bardzo prosta. Dzięki skrupulatności i ciągle poszerzanej ofercie SnowShow od lat spełnia najwyższe oczekiwania swoich klientów.

Więcej wariantów to więcej możliwości

Szeroka paleta usług tej firmy jest pomyślana tak, by każdy mógł wybrać wariant wyjazdu najbardziej odpowiadający swoim indywidualnym upodobaniom. Dla spragnionych wrażeń i rozrywki na stokach są w ofercie wyjazdy na narty w pakiecie SnowShow. Do młodych ludzi po studiach (do 30 lat) kierowany jest SnowShowPLUS. W obu przypadkach wiek ma dla organizatorów znaczenie, ponieważ zależy im by klienci w czasie wyjazdu mogli cieszyć się nawzajem swoim towarzystwem i atmosferą sprzyjającą zabawie. Osoby, które marzą o urlopie w pięknej miejscowości, z zakwaterowaniem niedaleko od stoków, a jednocześnie ceniące niskie ceny, z pewnością będą bardzo zadowolone z wariantu SnowShowBUDGET. Wielu fanów zimowych rozrywek chce zaszaleć na urlopie i nie zamierza sobie niczego odmawiać. W takim wypadku zapewniający wysoki standard SnowShowLUX będzie idealnym rozwiązaniem. Biuro podróży bierze też pod uwagę odmienne potrzeby klientów jadących na narty lub snowboard całymi rodzinami. W trosce o nich powstała oferta SnowShowFAMILY. Dopasowanie do potrzeb klientów to także możliwość wyboru palety dodatkowych atrakcji, wariantu zakwaterowania i wyżywienia, a nawet sposobu odbycia podróży do miejsca wypoczynku (samochód, autobus lub samolot). Wypoczynek ze SnowShow to urlop odpowiadający indywidualnym wymaganiom klientów.

Snowboard, narty i dużo więcej

Organizator, specjalizując się w imprezach zimowych, zapewnia nie tylko same obozy narciarskie, które są od lat podstawą studenckich ferii (i nie tylko studenckich). Dobra zabawa toczy się także poza stokami i trasami narciarskimi. Marka SnowShow.pl to gwarancja wspaniałych imprez i niezapomnianych przeżyć. Uczestnicy wyjazdów biorą udział w warsztatach barmańskich i kursach tańca, prowadzonych przez profesjonalistów. Uczestniczą też w koncertach z udziałem gwiazd, imprezach w miejscowych klubach oraz après-ski. By nie pogubić się w tym morzu atrakcji, organizator stosuje wygodny system informowania klientów, którzy dostają każdego dnia SMS-y z planem dnia i aktywności na stoku. W czasie tych wyjazdów nie ma szans by ktokolwiek narzekał na nudę.

Konkurencyjni pod każdym względem

SnowShow to organizator, któremu można zaufać, ponieważ organizuje wyjazdy tylko do miejsc, które wcześniej zostały dokładnie sprawdzone. Cała logistyka, łącznie z transportem, jest dopięta na ostatni guzik na długo przed wyjazdem, tak, by klientów nie spotkały za granicą absolutnie żadne przykre niespodzianki.

Wyjazdy na narty lub snowboard są zawsze organizowane w najpiękniejszych górskich miejscowościach. Najciekawsze destynacje wycieczek tej zimy to Risoul we Francji i Livigno we Włoszech. Oba alpejskie kurorty cieszą się zasłużoną międzynarodową sławą wśród amatorów sportów zimowych. Jadąc do tych malowniczych miejscowości masz gwarancję świetnego zakwaterowania w nastrojowych pensjonatach, wielu ciekawych imprez oraz śniegu i słońca, których nigdy nie jest tam za mało.

Na konkurencyjność oferty SnowShow mają wpływ również korzystne zniżki dla stałych klientów i osób wyjeżdżających całą grupą. To się naprawdę opłaca.

Dla tych, którym alpejskie obozy narciarskie przypadły do gustu, ale chcieliby czegoś więcej, organizator przygotował atrakcyjna ofertę letnią o nazwie Chilling. Warto, bo przecież latem w górach tez jest pięknie.

Wyjazdy ze SnowShow to zróżnicowana oferta, piękne ośrodki górskie i zawsze korzystny pakiet cenowy.

06.12.2012. 10:21